התמחות במשפטים | זאב שרף ושות'

זאב שרף ושות' שם לו למטרה לאתר ולגייס לשורותיו מתמחים מצטיינים ומבטיחים, בעלי מוטיבציה גבוהה ורצון ללמוד את רזי אמנות הליטיגציה. למתמחה במשרדנו הזדמנות ייחודית לקחת חלק פעיל בניהולם של סכסוכים משפטיים מהמורכבים, מאתגרים ורגישים במשק הישראלי, תוך רכישת כלים ומיומנויות, אשר ילוו אותו משך כל הקריירה המשפטית שלו.

אם בחרתם לפנות לתחום הליטיגציה, אנו מאמינים, כי זאב שרף ושות' הינו מהמקומות האטרקטיביים בהם תוכלו להתמחות ולהתמקצע.

מה נדרש ממתמחה במשרד זאב שרף ושות'?

המתמחים במשרדנו נדרשים למכלול תכונות, המאפיינות ככלל ליטיגטור מוכשר ומצליח: אמינות, יכולת מחקר משפטי גבוהה, יצירתיות, סקרנות, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל-פה, מוטיבציה ללימוד ולעבודה קשה, יחסי אנוש טובים, יכולת עבודה בצוות, נועם הליכות ודרך ארץ.

עבודת המתמחה

משרדנו אינו גודר ותוחם את עבודת המתמחה מראש, ונכון יותר לומר, כי המתמחה הוא שמעצב ומגדיר את התמחותו. כחלק אינטגראלי מהצוות המטפל בתיק, יחווה המתמחה את ההליך המשפטי, על כל שלביו – משלב גיבוש האסטרטגיה עם קבלת התיק ולימודו, דרך הגשת כתבי הטענות, ההליכים המקדמיים, הכנת החקירות, וכלה בשלבים הסופיים של התיק, לרבות סיכומי הטענות. התיקים במשרדנו מתאפיינים במורכבותם הרבה, היקפם הרחב, חדשנותם וגיוונם. ככל שהמתמחה במשרדנו מוכיח את עצמו, כך גדל מקומו ותפקידו בצוות, ועם הזמן, אנו שואפים כי ייקח חלק פעיל בניהול ההליך המשפטי, על כל משמעויותיו ונגזרותיו.

משרדנו מחולק לצוותי עבודה, אשר בראש כל אחד מהם עומד שותף. עו"ד זאב שרף, מעורב באופן ישיר בכל התיקים במשרד. המתמחה במשרדנו מצוות לצוות מסויים, אשר עוסק בתיקים ייחודיים במגוון של תחומים. המתמחה עובד מול כל עורכי הדין והשותפים שבצוות. גודלם ומורכבותם של התיקים במשרדנו, מכתיבים כי עבודת המתמחה (כמו גם עבודתם של עורכי הדין) מתאפיינת בליווי צמוד ואינטנסיבי של מספר מועט של תיקים גדולים בעצימות גבוהה, ולא ליווי ״מרחוק״ של מספר רב של תיקים קטנים.

תהליך המיון

האיכויות הרבות הנדרשות ממתמחה במשרדנו, כמו גם מספרם המועט של משרות התמחות המוצעות, מחייבים אותנו במיון קפדני של המועמדים. ככלל, ההליך מתנהל בשני שלבים. בשלב הראשון מתבצע ריאיון מול עורך דין מהמשרד, ובשלב השני, ככל שהדבר רלוונטי מבחינת הצדדים, מרואיין המועמד גם על ידי שותף בצוות אליו יצוות המועמד הפוטנציאלי. במהלך הראיונות נדרשים המועמדים להציג, בין היתר, את יכולותיהם המשפטיות וניתן דגש גם על אישיותם ופועלם של המועמדים.

תנאים

המתמחים במשרדנו נהנים מתנאי עבודה מהטובים שניתן להציע, תוך שהם זוכים לליווי והדרכה בשלבי ההתמחות השונים, לרבות על מנועי החיפוש, על אופן כתיבת וניסוח חוות דעת משפטיות, וכן על דרך השימוש במאגרי מידע שונים. לרשות המתמחים עומדת ספרייה משפטית גדולה וחדרי עבודה פרטיים, אשר בכל אחד מהם יושבים בין מתמחה אחד לשני מתמחים. לנוחות המתמחים ולסיוע להם עומד צוות אדמיניסטרטיבי צמוד ומסור, המטפל אף בכל נושאי השליחויות, הבירורים וההגשות הפיזיות מול הרשויות השונות.

התמחות במשפטים | מסלול ליטיגציה אזרחית-מסחרית

הגישו מועמדות בכתובת

office@scharflaw.com